Předchozí

Pasivní dům Kanton

Další

Parametry domu

dispozice
4+1
zastavěná plocha
135,8 m²
obestavěný prostor
629,0 m³
užitná plocha přízemí
108,9 m²
výška hřebene střechy
20°
sklon střechy
5,0 m

Popis domu

Dům KANTON je střední velikostní kategorie, který nabízí maximální komfort pro rodinné bydlení. Hlavní obytný prostor obývacího pokoje je situován na prosluněnou jihozápadní stranu, což zabezpečuje dostatečný přísun slunce. Denní a noční část je vhodně oddělena. V domě se nachází dostatečně prostorná technická místnost. Hlavní předností tohoto domu je jeho dispozice, která umožňuje jeho stavbu na pozemcích s jižním i severním vstupem.

Cena projektové dokumentace 

Uvedená základní cena projektu (cena od) odpovídá tomuto konstrukčnímu a technologickému řešení.  Základní variantou konstrukčního systému  je u tohoto domu systém Porotherm (keramické zdivo se zateplením).

Alternativní konstrukční systémy

V případě požadavkům na úpravu konstrukčního řešení je možné vybírat celkem z:

    6 variant obvodových stěn 

    3 variant typu založení

    4 variant skladby střešní konstrukce

Podrobnější info

Alternativní technické systémy 

V našich domech si máte možnost zvolit TZB systém, který bude použitý pro přípravu tepla na vytápění a na přípravu teplé užitkové vody. Podrobnější info

Orientace domu ke světovým stranám má zásadní vliv na energetickou náročnost objektu, zejména na vytápění. Na diagramu uvedeném níže je zobrazen rozsah možných orientací objektu ve spojitosti s vyšší dotací.