Objednejte si katalog pasivních domů 2019

Čtvrté vydání našeho katalogu rodinných domů, na které je možné čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám, reaguje na novou dotační oblast B.0. V této oblasti podpory je možné žádat dotace nejen na pasivní domy, ale i na domy v nízkoenergetickém standardu. Na dotaci pro nízkoenergetický dům společně dosáhneme s jakýmkoli projektem z tohoto katalogu, nezávisle na orientaci domu vůči světovým stranám.

Zároveň jsme ke všem našim domům připojili i šetrné hospodaření s dešťovou vodou v návaznosti na dotační program Dešťovka. Námi dodávané projekty domů z tohoto katalogu obsahují veškeré náležitosti pro dotační program Dešťovka a Nová zelená úsporám. Vyřízení žádostí o tyto dotace poskytujeme našim klientům jako bonus k projektové dokumentaci zdarma.

Katalog obsahuje

61 domů různých velikostí a tvarů, od bungalovů po patrové domy. Pasivní domy, které se v katalogu nacházejí, plně respektují zásady energeticky pasivního stavitelství. Jednotlivé domy jsou zpracovány v šesti konstrukčních systémech, u každého domu je zároveň schéma s vhodnou orientací domu vůči světovým stranám. Samozřejmostí je, že všechny domy splňují kritéria dotačního programu Nová zelená úsporám v oblasti B – výstavba rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Cena katalogu je 49 Kč

Poštovné je 99 Kč nebo si katalog můžete vyzvednout ZDARMA v našich kancelářích.

Katalog si můžete objednat online:

Objednat

katalog-obrazek.jpg