Individuální projekt domu

Nevyhovují vám námi nabízené typové pasivní domy? Rádi vám zpracujeme individuální projektovou dokumentaci rodinného domu, který je od základů šitý na míru vašim představám.

INDIVIDUÁLNÍ PROJEKT JE PRO VÁS TO PRAVÉ, POKUD HLEDÁTE PROJEKTY, KTERÉ:

  • respektují specifický pozemek 
  • jsou unikátní 
  • stoprocentně splňují vaše představy a sny
  • řeší netradiční požadavky

Individuální projekty pasivních rodinných domů zpracováváme ve všech stupních projektové dokumentace. Projektová dokumentace zároveň splňuje a obsahuje veškeré náležitosti dotačního programu Nová zelená úsporám. Chcete mít projektanta i během realizace stále na blízku? Rádi pro vás zařídíme autorský dozor během realizace.

Cena projektu rodinného domu v rozsahu pro stavební povolení a Novou zelenou úsporám začíná na 105 000 Kč vč. DPH. Konečná cena závisí na velikosti, podlažnosti a geometrii objektu, preferovaném technickém a technologickém řešení. Cena se dále odvíjí od toho, zda již máte vlastní představu, jak má dům vypadat a nebo prvně budeme zpracovávat architektonickou studii od začátku dle Vašich požadavků. Projekt osazení domu na pozemek zpracováváme za 10 000 Kč vč. DPH. 

Obsah projektové dokumentace je uveden na této stránce. Na dokumentaci je možné čerpat dotaci ve výši 35 000 Kč vč. DPH.